Kalendarz Wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
Potańcówka w Altanie na Plantach

- 27 czerwca; 4, 11, 18, 25 lipca; 1, 8, 15, 22 sierpnia (pt.), 18:00-21:30
Altana na Plantach, Skwer Zbigniewa Wodeckiego
Wieczory dla początkujących i zaawansowanych na parkiecie prowadzone przez Krakowską Szkołę Tańca – która zaproponuje chętnym naukę discofoxa, cha-chy, walca angielskiego, samby czy walca wiedeńskiego – oraz naszego DJ-a. Uwaga! Cykl zakończy 29 sierpnia o 18:00 wydarzenie specjalne „Potańcówka z Radiem Pogoda”. Patrona medialnego Koncertów Promenadowych reprezentować będą lubiani Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
Wstęp wolny!
W sytuacji wystąpienia złych warunków pogodowych (deszcz, silny wiatr etc.) wydarzenia zostaną przeniesione do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2 – Mały Rynek) – liczba miejsc jest ograniczona.
Regulamin uczestnictwa w Koncertach Promenadowych dostępny jest na stronie: krakowskieforum.pl w zakładce Regulaminy i procedury.
Lokalizacja
Mikołajska 2
31-027 Kraków
e-mail kfk@krakowskieforum.pl
Tel. +48 12 422 08 14 https://krakowskieforum.pl